Tornem a ser aquí, amb energies renovades i contents de poder donar continuïtat a un projecte cultural i de lleure de Sentmenat com és el Coro. Engeguem amb força, Festa Major, 3 representacions de Circool , nova proposta d’activitats recollides en una guia … i a més de tot això, les obres no s’han aturat,  hem netejat la façana, s’han col·locat noves cartelleres on anirem informant de tot el que es cou al Coro i a Sentmenat, i … les Rajoles. Amb el vestíbul de la sala d’actes quasi bé enllestit s’han penjat les més de 200 rajoles que són l’ emprenta de part de la societat civil, col·lectius, botigues i empreses de la nostra vila que han volgut col·laborar amb la restauració de l’edifici de la Societat Coral. Amb aquest nou curs iniciem una nova etapa, amb força, i amb  l’objectiu de finalitzar les obres en un període no més llarg de 2 anys, Sentmenat es mereix tenir un Teatre com cal i és per això que necessitem de l’ajut de tothom perquè tothom en gaudirà d’aquest espai recuperat i renovat. Ara és un bon moment de fer-te’n  soci/a, o de col·laborar amb una rajola i sobretot de participar de la vida social i cultural de la nostra entitat, és per això que et convidem a fer un Tastet de Coro el proper dissabte dia 21. Tu Fas Coro!!